Dzieci w islamskich szkołach religijnych - madrasach - nauczane są nienawiści do Żydów, o tym wiadomo od lat. Jednak fakt, iż islamskie placówki w Kanadzie szerzą ten sam program, zadziwia. 
Metropolita częstochowski przewodniczył Mszy św. w archikatedrze Świętej Rodziny na rozpoczęcie Marszu dla Życia i Rodziny, który przeszedł ulicami Częstochowy - z bazyliki archikatedralnej na Jasną Górę. Tego samego dnia w Gnieźnie licznie zebrani obrońcy życia i rodziny niosąc kolorowe transparenty, flagi i chorągiewki, często z dziećmi w wózkach i na rękach, publicznie manifestowali radość z posiadania rodziny i apelowali o ochronę życia nienarodzonych.
W sobotę 2 czerwca ulicami Warszawy przejdzie obrażająca Boga manifestacja środowisk homoseksulanych. Istnieje zatem pilna potrzeba modlitwy wynagradzającej za publiczne okazywanie tego typu zachowań. Już 1 czerwca w piątek, przed kościołem ss. wizytek w Warszawie na modlitwę różańcową w tej intencji zaprasza Krucjata Młodych – Warszawa.
Tradycyjnie w ostatnią niedzielę maja odbyła się pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich. Podczas tegorocznej pielgrzymki kard. Stanisław Dziwisz, metropolita krakowski, wprowadził do piekarskiego sanktuarium relikwie bł. Jana Pawła II.
Amerykańskie media donoszą o cichej transformacji Partii Republikańskiej. O ile wcześniej pederaści dopuszczeni byli do struktur partyjnych, pod warunkiem nieobnoszenia się ze swoimi upodobaniami, o tyle teraz jawnie mogą je demonstrować.
Na wezwanie Ojca Świętego Benedykta XVI katolicy z całego świata włączają się w obchody V Dnia Modlitw za Kościół w Chinach. Oprócz modlitwy dzień ten wypełnią różnorodne formy aktywności nawiązujące do kultury i historii tego kraju. Pamiętajmy w naszych modlitwach o katolikach mieszkających w Chinach, kraju rządzonym przez skrajnie wrogą Kościołowi dyktaturę komunistyczną.
Mieszkający w Wielkiej Brytanii islamski prawnik Anjem Choudary opublikował w Internecie nagranie w którym namawia muzułmanów, żeby porywali Norwegów, mieszkających za granicą. Brytyjski dżihadysta chce, by jego współwyznawcy zmusili w ten sposób norweski rząd do wypuszczenia z więzienia mułły Krekara.
Studenci zostali skazani na kary od trzech lat więzienia w zawieszeniu do 3,5 roku pozbawienia wolności za „antypaństwową propagandę”. Młodzi katolicy rozdawali ulotki, w których domagali się wprowadzenia systemu wielopartyjnego. Komunistyczny rząd w Wietnamie nie po raz pierwszy daje wyraz swego wrogiego nastawienia do działaczy katolickich.
Znany argentyński aborcjonista potwierdza tezę mówiącą, że każda kobieta, która poddaje się aborcji ma poczucie winy i pogrążona jest w smutku. To kolejny przypadek, gdy osoba zamieszana w proceder aborcji zaczyna otwarcie mówić o jej prawdziwych skutkach, którymi wcale nie są szczęście i poczucie wolności. 
Dość z krzywdzącymi Kraków stereotypami o rzekomym konserwatyzmie tego miasta! Krakowianie na równi z Warszawiakami zdają się popierać postępowe, lewackie imprezy. Tak przynajmniej uważają władze królewskiego miasta, które z pieniędzy mieszkańców fundują urodziny „Krytyce Politycznej”.
... 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
...