Nasze kampanie
 
Ósmy numer „Polonia Christiana"
 Najnowszy, ósmy już numer dwumiesięcznika „Polonia Christiana”, który na początku maja trafił do prenumeratorów i punktów sprzedaży, zawiera wiele godnych uwagi artykułów. O problemie polityków deklarujących się jako katolicy, a nie przestrzegających zasad wiary w działalności publicznej mówią wywiady z ks. abp. Raymondem L. Burke’em oraz z ks. abp. Josephem Naumannem.

W „Dossier” Kiedy państwo staje się złodziejem? znaleźć można teksty dotyczące problemu nadmiernego fiskalizmu państwowego. Spraw wiary dotyczy tekst kardynała Jorge Mediny Esteveza pt. Błogosławieni czystego serca, wywiad z ks. Guido Marinim, mistrzem celebracji liturgicznych Ojca Świętego Benedykta XVI oraz artykuł Alejandro Ezcurry Cuda Guadalupe i przyszłość Ameryki Łacińskiej.

Prześladowania Kościoła w Meksyku oraz walkę Cristeros przypomina w dziale „Historia” prof. Grzegorz Kucharczyk. Rafał Sierchuła opowiada o walce i śmierci ostatnich dowódców NSZ – Stanisława Kasznicy i Lecha Neymana. W tym numerze pisma czytelnicy znajdą artykuły m.in. prof. Michała Wojciechowskiego, Piotra Toboły-Pertkiewicza, Stanisława Michalkiewicza czy ks. prof. Tadeusza Ślipki.


„Polonia Christiana” dostępna jest w prenumeracie oraz salonach Empik, Ruch, Inmedio, Relay.
Można także zamówić wersję elektroniczną magazynu on-line w Internecie. Wystarczy odwiedzić stronę: www.ePCh.PoloniaChristiana.pl, „kliknąć” w ilustrację okładki wybranego numer magazynu „Polonia Christiana”, a następnie wysłać sms na podany numer telefonu. Nieograniczony, 24-godzinny dostęp zarówno do najnowszego numeru dwumiesięcznika „Polonia Christiana”, jak i do całego archiwum kosztuje zaledwie 1 zł