Nasze kampanie
 
„Nie wstydzę się Jezusa"

Pod koniec lutego ruszyła nowa akcja „Nie wstydzę się Jezusa”, skierowana do wszystkich Polaków. Jej organizatorem jest Krucjata – Młodzi w Życiu Publicznym.

W ramach akcji rozprowadzane są breloki z wizerunkiem krzyża i hasłem: „Nie wstydzę się Jezusa” oraz cytatem z Ewangelii św. Mateusza: Kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem – (Mt 10,33). Każdy, kto otrzyma ten brelok, powinien nosić go w widocznym miejscu i tym sposobem świadczyć o swej wierności Chrystusowi. Koordynatorzy akcji odwiedzają z brelokami różne miejscowości w Polsce, wysyłają je również pocztą.

Organizatorzy apelują do biorących udział w kampanii, by nie poprzestawali na samym noszeniu breloka. Zachęcają wszystkich do wypełniania przynajmniej jednego duchowego uczynku miłosierdzia dziennie. Na stronie internetowej akcji znajduje się panel, za pomocą którego wszyscy mogą podzielić się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami z wypełniania uczynków miłosiernych wobec innych.Szczegóły tej szlachetniej kampanii na stronach: www.mt1033.pl oraz www.facebook.com/NieWstydzeSieJezusa