Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi zaprasza do Warszawy na premierowy pokaz filmu red. Łukasza Karpiela pt. „Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?”, odkłamujący lewackie brednie na temat organizacji broniącej tradycyjne wartości. Wstęp za okazaniem darmowych wejściówek.
Bitwa Warszawska, która przesądziła o ostatecznym zwycięstwie rodzącej się Rzeczpospolitej nad bolszewickimi hordami, uchroniła Europę w 1920 roku przed „czerwoną zarazą”. Za zablokowanie drogi do sukcesów bolszewickiej rewolucji i rozlaniu się jej na całą Europę Polska stała się obiektem ataków propagandy światowej lewicy. O niezwykłych warunkach i tragedii tamtych dni opowiadał rok temu redaktor Jerzy Wolak na kanale PCH24TV.
Lewica nie lubi mieć dobrze przygotowanych przeciwników. Dla osłabienia pozycji swoich ideologicznych wrogów chętnie sięga po kłamstwa, uprawia propagandę zamiast polemiki opartej na faktach. Tam gdzie widzi miałkość swoich argumentów sięga po narzędzia walki totalnej, z zastraszaniem włącznie. Dlatego tak ważne jest dotarcie z prawdą do opinii publicznej, mamionej przez media lewicowo – liberalne. Głosem prawdy o Ordo Iuris jest film w reżyserii Łukasza Karpiela pt. "Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?"
Serca dzwonów biją nawołując wiernych do kościołów, biją w ważnych chwilach dla narodu i lokalnych społeczności, biją też na trwogę, gdy wokół źle się dzieje albo nadciąga niebezpieczeństwo. Niech odwiedziny „Dzwonu – Głos Nienarodzonych” w Małopolsce będą dla nas czasem refleksji nad problemami stojącymi przed naszym narodem w XXI wieku, w szczególności z narastającą walką przeciw życiu dzieci poczętych.
Wśród osób zasłużonych w służbie państwu i społeczeństwu, które docenił Prezydent RP w lipcu 2021 roku, znalazł się Ks. Prof. Waldemar Chrostowski. Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski dla Ks. Prof. Waldemara Chrostowskiego został przyznany za wybitne osiągnięcia w działalności na rzecz rozwoju nauk teologicznych oraz za pracę duszpasterską. Czytelnicy i widzowie mediów Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi znają duchownego m.in. z naszego filmu Via Dolorosa – Droga Zbawienia.
Donos przeciwko polskiemu ks. prof. Dariuszowi Oko i redaktorowi naczelnemu niemieckiego czasopisma „Thelogisches” ks. prof. Johannesowi Stöhrowi złożył ks. Wolfgang Rothe, znany z publicznego błogosławienia par jednopłciowych i promowania ruchu LGBT. W swojej karierze ks. Wolfgang Rothe zasłynął m.in. z sprawowania funkcji wicerektora seminarium w Austrii, opisywanym w prasie jako „jaskinia potwornych pedofilów, teatr perwersji, habsburska Sodoma”.
O zbrodni dokonanej na Polakach mieszkających na wschodnich Kresach w PRL nie można było mówić, bo tematyka dotyczyła drażliwej kwestii zagarnięcia terenów II Rzeczpospolitej przez Związek Sowiecki. Po 1989 roku tematyka ta nadal była niemal nieobecna na najwyższych szczeblach władzy. Minęły już trzy dekady wolnej Polski, a o zbrodni wołyńskiej nadal mówi się niewiele. Nie pozwólmy, by pamięć o pomordowanych rodakach odeszła w niepamięć.
Sól w oku lewicy i liberałów obyczajowych, podmiot ataku feministek i pseudopostępowych organizacji europejskich. O Ordo Iuris mówi się i pisze w Stanach Zjednoczonych i w Brukseli, powielając nieprawdziwe stereotypy. Teraz mamy szansę pokazać prawdę o Ordo Iuris i wkładzie tej organizacji w obronę cywilizacji chrześcijańskiej, pomagając w powstaniu filmu, którego realizacji podjęło się Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej Ks. Piotra Skargi.
1
2
3
4
5
6
...